Standart E-Ticaret

Hızlı kurulum E-Ticaret Sistemleri ile tasarımını seç, satışa başla

Birbirinden farklı hazır E-Ticaret tasarımlardan dilediğinizi seçerek sitenizi dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Standart E-ticaret paketimizle birlikte internet üzerinde; güvenilir bir mağazaya sahip olacaksınız.

Paketin öne çıkan özellikleri;

Kolay kullanımlı yönetim paneli sayesinde ürünlerinizi rahatlıkla ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Size sunduğumuz 10 farklı şablondan sizin hayallerinize en uygun tasarımı seçebilirsiniz

SEO’ ya uygun olarak tasarlanan ve geliştirilen E-ticaretiniz ile Google’ da yapılan aramalar da üst sıralara çıkmanız artık daha kolay, yapmış olduğumuz E-ticaret responsive olup mobil cihazlar da da rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu sayede her an her saniye ürünlerinizi satabilirsiniz. Sınırsız sayıda ürün, marka ve kategori ekleyebilirsiniz.  Ürünlerinize farklı varyasyonlar yapabilir fiyatları çok rahat değiştirebilir güncelleyebilirsiniz.

Size vermiş olduğumuz Kanyon Yönetim Paneli v4 ile ürünlerinize istediğiniz görselleri, açıklamaları, detayları veya özelliklerini girebilirsiniz.

Kurumsal E-Ticaret

Firmanıza Özel Kurumsal E-Ticaret Sistemleri ile İnternete Açılın

Kurumsal yönünüzü yansıtan , kaliteli görünen ve güven uyandıran bir E-ticaret sistemine ihtiyacınız varsa Kurumsal E-Ticaret paketini içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Hazır tasarımlardan seçtiğiniz şablon dosyası üzerinde kurumsal renklerinize yönelik tasarımsal düzenlemeler yapabilirsiniz.

Paketin öne çıkan özellikleri;

  • Kolay kullanımlı Kanyon Yönetim Paneli  V4  sayesinde ürünlerinizi kolayca ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.
  • İstediğiniz zaman istatistiklerinizi  gözden geçirebilir ve canlı olarak görebilirsiniz.

Profesyonel E-Ticaret

Satışa Hazır Tam Anlamıyla Anahtar Teslim E-Ticaret Sistemi

Sitenizin tasarımını hazırlıyoruz. Ürünlerinizi sitenize ekleyerek satışa hazır hale getirip ürün kategorilerinizi düzenliyoruz.

Sitenin tasarımı uzman grafikerlerimiz tarafından Photoshop ile çizildikten sonra tasarımı sizin beğeninize sunulacaktır, ardından beğendiğiniz takdir de eşsiz bir Profesyonel E-Ticaret  siteninizin yapımına başlayacağız, bu tasarım sadece sizde olacak ve bu  tasarım sayesinde rakiplerinize ezici bir üstünlük sağlayacaksanız.

Sitenize ürünlerinizi, markalarınızı, kategorilerinizi vs. biz giriyoruz size sadece anahtarı teslim edip satışa sunmayı bırakacağız.

Aynı zamanda sizde ki ürün ile rakip firma da bulunan ürünlerin fiyatlarını hızlı bir şekilde karşılaştırmak için Kanyon Yönetim Paneli V4  kullanarak vakit kaybetmeden karşılaştırmanızı yapmanızı sağlayacağız.

Size ait sosyal medya hesaplarını da yine biz açıyoruz.

Almış olduğunuz Profesyonel E-Ticaret sitenizin en önemli özelliklerinden biri de tabii ki Google SEO uyumluluğu ve çalışmasıdır. Google SEO çalışmalarınızı ya da üst sıralarda çıkmanızı sağlayacak işlemleri yine biz yapacağız.