Google Reklamları ile siteniz ilk günden itibaren hep en üstte olsun

Google AdWords, Google.com arama motorunun oluşturduğu bir reklam servisidir. Web Sitenizin google aramalarında belirli kelimelerde ilk sıralarda çıkmasını istiyorsanız bu servisi kullanmak gerekiyor.

Hesaplarınızı Sosyal Medya Uzmanının oluşturmasını ister misiniz?

Sosyal Medyanın devi olan Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal ağlarda Sosyal Medya Uzmanları tarafından açılan sosyal hesapları kullanarak web sitenize daha fazla ziyaretçi yönlendirebilirsiniz.

Sizin için kullanım amacınıza yönelik ve sizin belirttiğiniz isimlerde 3 adet istediğiniz sosyal medya hesabının oluşturularak başlangıç seviyesinde donanıma sahip ayarlara ve içeriklere getirip geliştirmek üzere size teslim ediyoruz. Eğer geliştirme aşamasında da Sosyal Medya Uzmanından yardım almak isterseniz Sosyal Medya Yönetimi hizmetimize göz atabilirsiniz.

Sosyal hesaplarınızı Sosyal Medya Uzmanı geliştirsin ve yönetsin

Bireysel ya da kurumsal sosyal hesaplarınız için zaman ayıramıyor musunuz? Sizin için birisinin sosyal medya sayfanızı yönetmesi, kaliteli ve sürekli paylaşımlar yaparak bir kitle yakalaması mı gerekiyor?

Bünyenizde “Giriş” seviyesinde sosyal medya donanımına sahip bir eleman çalıştırma maliyetinin neredeyse aylık 3/1 fiyatına  Sosyal Medya Uzmanı bütün işlerinizi “Uzman” seviyesinde yapsın.