Firmanız web sitesi ile dijitalleşsin.


Şirketinizin büyüklüğü ya da sektörü ne olursa olsun mutlaka Kurumsal Web Siteniz olsun!

Her Sektöre Uygun
Web Sitesi Tasarımları

Web sitesi tasarımında sınırları zoruyor, estetikle güçlü kod yapımızı birleştiriyoruz. İnternetin gücünü kullanarak işinizi çevrimiçi arenada yükseltin. Ucuz web tasarım hizmetimiz ile, en güncel yazılım ve grafik tasarım teknolojilerini kullanarak, kurumların veya işletmelerin kurumsal kimliklerinin internette en doğru şekilde lanse edilmesine imkân tanımaktayız. Unutmamanız gerekir ki, internette firmanızı ne kadar iyi tanıtırsanız, o kadar çok geri dönüş elde edebilirsiniz.

Hangi sektörde olursanız olun, uygun fiyatlarla bir web sitesi tasarımına sahip olmak için 0505 815 65 77 nolu telefon numaramız dan bizimle iletişime geçebilirsiniz !

Neden web sitesi yaptırmalısınız?

Web sitesi tasarımı yaptırarak firmanızın ürün veya hizmetlerini tüm Türkiye’ye hatta tüm dünya ülkelerine pazarlamanız mümkün olmaktadır. Web sayfanızın olması günümüz teknolojisine ayak uyduran bir firma olmanızın yanı sıra firmanızın prestijini doğrudan etkileyen bir faktördür.

Web sitesi, firmanızın ürünlerini veya hizmetlerini en hızlı şekilde ve en düşük maliyetle tanıtmanıza olanak tanır. Firmanız hakkında yapılan yorumlar firmanızın güvenirliliğini arttırarak müşterileriniz firmanızı arama motorlarında aradıklarında iyi bir izlenim bırakır ve firmanıza güven duymalarını sağlar.

Ürünleriniz veya hizmetleriniz için çeşitli kampanyalar yaparak bunların duyurusunu yapabileceğiniz en hızlı yöntem yine bir web sitesidir. Broşür, el ilanı gibi araçlara göre daha hızlı ve daha uygun fiyata kampanyalarınızı duyurabilirsiniz.

Yeni eklenen ürünlerinizi ekleyebildiğiniz gibi yeni referanslarınızı da ekleyebilir böylelikle firmanızın web sitesini sürekli güncel tutabilirsiniz.

Web tasarım süreci nasıl işlemektedir?

Web sitesi yaptırırken hangi aşamalarda neler yapılır, sizlerden istemiş olduğumuz materyaller nelerdir, ne kadar süre içerisinde web sitesini teslim alabilirsiniz gibi aklınıza takılan soruları bu aşamada sizlere açıklamaya çalışacağız.

Web siteniz için rakip analizi yapılır

Bizler ile iletişim kurup çalışmak istediğinizde ilk yapacağımız iş sektörünüzde yer alan web sitelerini incelemek olacaktır. Sektörünüzde yer alan rakiplerinizi inceleyerek, eksiklerini ortaya çıkararak ve sizin rakiplerinizden daha güçlü olduğunuz yanlarınızı ön plana çıkararak işleme başlarız.

Böylelikle rakiplerinizden bir adım daha önde olarak dijital ortamda var olursunuz. Müşterileriniz seçim yapmak zorunda kaldıklarında sizin güçlü yanlarınızı gördüklerinde tercihini sizden yana kullanacaktır.

Web sitenizin resim ve yazıları alınır

Web sitenizin tasarım aşamasına geçilmeden önce sitenizde yer alacak görselleri ve yazıları hazır etmeniz gerekir. Tasarım aşamasında bu bilgiler kullanılarak web sayfanızın demo sürecine geçilir.

Web sitenizin tasarımına geçmeden önce bizlere gönderdiğiniz resimlerin boyutları tekrardan düzenlenir. Yazılar tekrardan gözden geçirilir ve arama motorlarında üst konumları hedeflemek için küçük dokunuşlar yapılarak yazılarınız daha benzersiz hale getirilir.

Web tasarım işlemine geçilir

Web sitesi tasarım işlemine geçildiğinde müşterilerinizin ürünlerinize veya hizmetlerinize bir kaç tıklama ile ulaşabilmesi çok önemlidir. Çok fazla karışık olmayan, sade ve şık tasarımlar her zaman tercih edilmelidir.

Web tasarım işlemleri yapılırken aynı zamanda müşterinin sizlere hızlı ulaşabilmesi için telefon ve whatsapp hattınız tüm sayfalara eklenir

Arama motorları için küçük düzenlemeler yapılır

Web tasarım süreci bittiğinde seo için küçük düzenlemeler yapılır. Önemli olduğunu düşündüğünüz kelimeler sayfalarınıza eklenerek web sayfanızdaki yazılarınızın düzenlemesi sağlanır.

Ayrıca google business kaydınız yapılarak, web sitesi üzerinden müşterileriniz google yorumları yapabilir ve firmanızın güvenilirliğini arttırır.